generated by sloganizer.net

úterý 30. srpna 2011

PíÁrko/SPAM: Rekonstrukce Bitu

Tak, tohleto si tu vodpromuju, esli máte něco z plexi, co byste chtěli vyříznout, tak si přineste materiál a my Vám to, vole, profi vyfiknem, takže co že se teda chystá?
SPAM - Rekonstrukce Bitu
Vladimir 518, David Vrbík, Ondřej Anděra
1.9. | SPAM:Rekonstrukce Bitu | 21:30 | piazzeta ND – vstup zdarma
ZAHÁJENÍ SEZONY 2011/12 NA NOVÉ SCÉNĚ ND

Bude tomu přesně rok, co trojice pražských multimediálních umělců (Vladimir 518, David Vrbík a Ondřej Anděra), sdružených pod názvem SPAM, zrealizovala audiovizuální představení Bit, vyrobené speciálně pro fasádu pražské Nové Scény. Tato pragerovská budova s pixelovým opláštěním podle návrhu umělce Stanislava Libeňského se stala zcela ideální platformou pro tuto laserovo - video - audio performance. Dalo by se říci, že téma představení přímo vzešlo z fasády budovy, z jejího gridu. Jeden pixel, jeden bit, jedno políčko mřížky, jedno zrnko, jedna bytost. To je ústřední téma celé konstrukce, na které je SPAM: Bit postaven. 
Rok poté přichází Rekonstrukce Bitu, znovusestavení složité skládačky rozprostřené v několika počítačích a jejich periferiích. Již z tohoto důvodu se tedy nejedná o klasickou reprízu, ale o skutečné znovuoživení digitálního organismu. Autoři hodlají několik částí Bitu přestavět, něco vypustit a několik nových sekvencí přidat. Jednou z nich bude i skladba od speciálního hosta večera - Ondřeje Skaly aka Ježíš táhne na Berlín.

Facebook event:
http://www.facebook.com/event.php?eid=209803099078350
taxe, doufám, potkáme ne?

1 komentář:

  1. Tož.. já, jako pravidelný čtenář, čekám netrpělivě na další příspěvek, kterej rozvlní mojí bránici...! Přestaň nás zanedbávat :)

    OdpovědětVymazat

Čauk, ne!
Díky za názor, jo - jsem trapnej.
Líbá Tvůj Antifashionisto